Зубні імплантати: дивовижні переваги для людей похилого віку

Зубні імплантати – найновіший і найнадійніший спосіб лікування втрати зубів. Вони найкращі після справжніх зубів. Якщо вам потрібне рішення, яке створено так, щоб відчувати та функціонувати так само, як природний зуб, тоді зубний імплантат – це рішення, яке вам потрібно.

Крім того, імплантати дають вам впевненість у посмішці, покращують кістки обличчя та риси обличчя та забезпечують кращу довгострокову цінність, ніж більшість інших варіантів заміни зубів.

Що таке зубні імплантати

Зубні імплантати – це штучні зуби, які хірургічним шляхом встановлюються в кістку щелепи. В даний час імплантація зубів є одним з найсучасніших методів заміни втрачених або зруйнованих зубів.

Основні причини, чому вам потрібен зубний імплант

Якщо вам не вистачає одного або кількох зубів, ви є кандидатом на імплантацію зубів. Крім того, якщо ваші ясна не в хорошому стані, ви можете мати право на цю процедуру.

Ніхто не занадто старий, щоб користуватися перевагами зубних імплантатів. Нижче наведено основні причини, чому вам може знадобитися зубний імплант.

Запобігайте зсуву решти зубів

Відсутність зубів може призвести до зміни положення зубів, що залишилися. Незважаючи на те, що імплантати, на відміну від знімних протезів, є зручними та стабільними рішеннями для заміни зубів, вони також запобігають зсуву решти ваших зубів і запобігають подальшій втраті зубів.

Покращуйте комфорт ротової порожнини

Відсутній зуб додає стресу сусіднім зубам і може зробити їх уразливими до захворювань ясен або можливого карієсу. Зубні імплантати відновлюють комфорт і функціональність порожнини рота, одночасно забезпечуючи максимальний захист здоров’я порожнини рота та сусідніх зубів.

Покращте свою впевненість у собі

Відсутність зуба може неймовірно вплинути на вашу впевненість у собі. Зубні імплантати функціонують і виглядають так само, як природні зуби. Отже, вони дозволяють говорити та впевнено посміхатися.

Чи впливає сліпуча посмішка на ваше ставлення до себе? Чому б не відновити свою впевненість і, зрештою, загальне самопочуття за допомогою зубного імплантату.

Переваги зубних імплантатів. Отримайте природну сяючу усмішку

Кожен хоче виглядати добре, привабливо і презентабельно. Сліпуча посмішка, що містить блискучі перламутрові білі відтінки, доповнює ваші найкращі прикраси та аксесуари.

Імпланти ідеально повторюють природні зуби. Якщо ви коли-небудь були жертвою пародонтозу, сміливо зверніться до свого орального хірурга для заміни зуба та дозвольте собі впевнено посміхатися та продовжувати свою повсякденну діяльність, не турбуючись про свій зовнішній вигляд.

Пам’ятайте, що приголомшливі порцелянові реставрації ідеально повторюють природні зуби.

Їжте свої улюблені страви знову

Зубні імплантати пропонують довгострокові рішення, які дозволяють вам знову їсти улюблені страви незалежно від віку. Можливість безболісно пережовувати улюблену їжу є однією з найбільших переваг зубних імплантатів. Насолоджуйтеся стейками та яблуками за допомогою зубних імплантатів клініці «Brilliant Smile». Зубні імплантати є довговічною заміною коренів зубів після їх розміщення в кістці щелепи. Запис на консультацію: +380661968793