Ортодонтичне лікування в Сумській області

Ортодонтія є однією з кількох визнаних спеціальностей у стоматології. Ортодонти – це стоматологи, які навчаються вирівнювати зуби та щелепи, зокрема виправляти асиметричний прикус. Багато стоматологів навчені надавати певне ортодонтичне лікування, але часто звертаються до фахівця-ортодонта, коли неправильний прикус досить серйозний.

Ортодонти та стоматологи пропонують плани лікування для пацієнтів, які потребують вирівнювання зубів через неправильний прикус (зміщення зубів).

Зуби можуть бути неправильно розташовані з кількох причин, у тому числі через нещасні випадки чи травми, які впливають на зуби, щелепу чи обличчя, зуби та щелепи ненормального розміру або зуби у дорослих, які ростуть криво.

Інші потенційні причини неправильного прикусу включають:

 1. такі звички, як смоктання великого пальця, дихання ротом або висунення язика;
 2. тривале використання пустушок або пляшечок;
 3. рання втрата молочних зубів (молочних зубів), що може призвести до того, що дорослі зуби ростуть похило;
 4. заяча губа та інші захворювання порожнини рота;
 5. такі захворювання, як TMD (скронево-нижньощелепна);
 6. захворювання ясен, що призводять до хитання зубів;
 7. генетика;
 8. погане харчування (особливо у дітей, коли проростають зуби);
 9. поганий догляд за зубами або гігієна зубів;
 10. пухлини в порожнині рота або щелепи.

Це може призвести до викривлення зубів, а також до таких проблем, як надмірний прикус (коли верхні передні зуби лежать перед нижніми передніми зубами) і недостатній прикус (коли нижні передні зуби лежать перед верхніми передніми зубами). Рідше вони також можуть призвести до відкритих прикусів, перехресних прикусів, а також розставлених або скупчених зубів. Хоча багато з цих проблем вперше з’являються у дітей, вони також можуть виникнути пізніше у підлітків і дорослих.

У свою чергу, порушення прикусу можуть вплинути на якість життя людини, спричиняючи біль або дискомфорт під час жування або кусання, проблеми з мовленням і низьку самооцінку. Ортодонтія спрямована на структурну та косметичну корекцію зубів і щелепи для відновлення повної функції та естетики порожнини рота, лінії щелепи та обличчя.

Варіанти ортодонтичного лікування в Сумах

У м.Суми існує кілька видів ортодонтичного лікування. Потенційні варіанти лікування неправильного прикусу та «поганого прикусу», наприклад перекусу та прикусу, включають:

 1. Видалення зубів (особливо при скупченості зубів).
 2. Хірургія щелепи.
 3. Стоматологічні апарати.

Для виправлення неправильного прикусу ортодонти використовують два основних типи стоматологічних пристроїв: терапію Clear aligner, наприклад Invisalign, і традиційну ортодонтию (брекети). Вони можуть використовуватися з косметичних чи структурних причин, або з обох причин.

Invisalign

Invisalign – це найдосконаліша прозора система елайнерів на стоматологічному ринку, яка залишається одним із найкращих варіантів для пацієнтів, які не бажають носити брекети. 3D-зображення зубів використовується для створення серії прозорих пластикових лотків, які повільно змінюють положення зубів.

Традиційна ортодонтія

Традиційні металеві брекети є найпоширенішою формою традиційної ортодонтії. Металеві брекети, прикріплені до зубів, з’єднані дротами, які потрібно періодично затягувати, щоб повільно вирівняти зуби. Існують також інші типи брекетів, включаючи титанові брекети та лінгвальні брекети.

Якщо ви ще в пошуках кваліфікованих фахівців, які зможуть повернути вам гарну усмішку, то вам точно до нашої клініки «Brilliant Smile» у м.Суми.

Телефон для запису на консультацію: +380661968793.